⇓ Назад ⇑ Вгору

Оголошення!!! Про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності!

Оголошення!!!
Про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності!
 
Волошинівська сільська рада повідомляє про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 3220281701:04:007:0059, що підлягає продажу, площею 400 кв.м, яка знаходиться за адресою: Київська область, Баришівський район, с. Волошинівка, вул. Миру, 17-Б.
 
Конкурсний відбір відбудеться 16 листопада 2018 року в приміщенні сільської ради о 13 годині /с.Волошинівка вул.Миру,23.
 
Претенденти подають заяву та конкурсну документацію. Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті. Підтвердні документи подаються з описом наявних документів.
 
До підтвердних документів належать:
 
- заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1);
- копія установчого документа претендента;
- копія ліцензії Державного агентства земельних ресурсів України;
- копія свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів;
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які будуть залучені до проведення оцінки і підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;
- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів із незалежної оцінки земельних ділянок, які будуть залучені ним до проведення оцінки і підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки).
 
Конкурсна пропозиція претендента має містити інформацію щодо пропонованої вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.
 
Кінцевий срок подання конкурсних документів 12 листопада 2018 року.
 
Положення про конкурсний суб’єктів оціночної діяльності для оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу затверджено рішенням сільської ради № 96-06-07 від 26.04.2016р. та висвітлено на офіційному сайті Волошинівської сільської ради voloshynivka.org.ua.
 
Звертатись за тел. (04576) 3-63-44, (067) 409 19 09
  • 
Подобається
  • 0